אודות

גלובל גורמה פרודקטס בע"מ

נוסדה בשנת 2005 ע"י עמית אורן ושלמה לושינסקי.
החברה עוסקת ביבוא ושיווק מוצרי מזון ומתמחה בעיקר ביבוא מארה"ב.

החברה מעסיקה ארבעה עובדים ועוד מספר עובדים במשרות לא קבועות, את החברה מנהל עמית אורן בעל תואר ראשון במינהל עסקים, עם ניסיון של שנים בתחום המזון והאירועים.

שלמה לושינסקי נולד בארה"ב וגדל בניו-יורק עד גיל 27 אז החליט לעלות לארץ ומאז מתגורר בישראל. שלמה בעל אזרחות אמריקאית דובר השפה כשפת אם ומכיר מצוין את המנטליות האמריקאית, בעל קשרים מעולים בשוק המזון האמריקאי בעיקר השוק הכשר מה שעוזר מאד בפתיחת הדלתות של החברות בארה"ב. משרדי ומחסני החברה נמצאים במושב בית יצחק שבשרון, לשם מגיעה הסחורה, עוברת הליך הכנה לשיווק בישראל ויוצאת למחסני המפיצים.

גלובל גורמה אינה מפיצה את מוצריה בעצמה ועובדת עם מרבית המפיצים והרשתות הגדולות בארץ.אנחנו מאמינים בהתמקצעות בתחום היבוא ומשאירים את כל נושא ההפצה לחברות אשר מתמחות בתחום.החלטה אסטרטגית זו מאפשרת לנו לעסוק ולהתעמק אך ורק בחיפוש וגילוי מוצרים וטעמים חדשים והבאתם לישראל.

חזונה של גלובל גורמה הוא לחבר בין טעמי העולם הייחודים לצרכנים בישראל, לרגש בכל מוצר ולפתוח פתח להתנסויות חדשות בתחום מוצרי המזון.

חרטנו על דיגלנו את נושא הבריאות. אנו מקפידים שהמוצרים שאנו מייבאים יהיו בעלי אופי בריאותי

יתאימו למגמה ההולכת וגוברת בשוק המזון.

לובל גורמה הינה חברה צעירה ודינמית המקבלת החלטות ופועלת במהירות. לראיה, הצלחנו להגיע בזמן קיומנו הקצר לתודעת השוק ולעבודה מול הרשתות והמפיצים הגדולים בארץ.